Slimetrol – więcej energii, szybsza redukcja tkanki tłuszczowej. Sprawdź, jak działają popularne kapsułki dla odchudzających!

0
1234

Slimetrol to popularny suplement diety skierowany do osób chcących dynamicznie gubić nadprogramowe kilogramy. Zawiera szereg substancji znanych ze zdolności do stymulowania metabolizmu oraz pobudzania rozpadu tkanki tłuszczowej. Wydaje się, że preparat jest trafną odpowiedzią na potrzeby osób z nadwagą – cóż może lepiej pomóc komuś pozbawionemu motywacji i zapału oraz bezskutecznie próbującemu okiełznać nadmierny apetyt, jeśli nie pokaźna dawka substancji energetyzujących i efektywnie tłumiących łaknienie? Brzmi dobrze, a jak jest w praktyce?

Czy rzeczywiście Slimetrol należycie spełnia się w roli reduktora tłuszczu, blokera apetytu i dostarczyciela energii? Co na jego temat mówią użytkownicy? Niewątpliwie warto przyjrzeć się temu preparatowi i skonfrontować go z realnymi oczekiwaniami osób poszukujących skutecznego wsparcia w zrzucaniu nadwagi.

Wybór właściwej metody odchudzania warunkuje nasz sukces!

szczupła kobieta trzymająca miseczkę z owsianką

Odchudzanie to długotrwały proces, który wymaga dwóch rzeczy: naszej konsekwencji w działaniu, a także doboru właściwych metod prowadzących do redukcji masy ciała. Większość z nas, nauczona doświadczeniem z rozmaitymi monodietami, ortodoksyjnymi dietami błyskawicznymi, dietami opartymi na tylko jednej kategorii produktów itp. doskonale wie, że nie przynoszą one trwałych rezultatów. Kiepskie efekty dają też wzmożone treningi przewyższające nasze możliwości fizyczne oraz niezgodne z naszymi upodobaniami – skutkują szybkim zniechęceniem i zarzuceniem aktywności.

Zamiast tracić energię na kolejne nieskuteczne metody odchudzania, warto zrobić 3 proste rzeczy:

Po pierwsze, wprowadzić do grafiku zajęć odpowiednią dla nas aktywność fizyczną!

Jaką aktywność fizyczną wybrać? Z pewnością nie taką, która jest dla nas problematyczna, męcząca, do której jesteśmy sceptycznie lub wręcz negatywnie nastawieni. Za to taką, która pasuje do naszej osobowości, wywołuje w nas przyjemne uczucia i która ma szansę na stałe zagościć w naszym życiu. Mogą to być nawet spacery (byle były dość dynamiczne i regularne!), jazda na rowerze, trening na urządzeniu do ćwiczeń (np. stepperze, wioślarzu) przed telewizorem, skakanie na skakance. Cokolwiek.

Po drugie, postawić na dietetyczny, ale smakowity, urozmaicony i kolorowy jadłospis!

Porzućmy myśli, że odchudzające menu musi być pozbawione przyjemności jedzenia. Wystarczy spojrzeć na apetyczne fotografie potraw na blogach i portalach z dietetycznymi przepisami, aby zmienić zdanie! Lekka kuchnia bazująca na zdrowych, naturalnych produktach, może być o wiele smaczniejsza niż przepełniona cukrami, tłuszczami i chemicznymi dodatkami gotowa żywność, którą często raczymy się na mieście albo kupujemy w marketach.

Komponując posiłki bazujmy na produktach pełnoziarnistych (kasze, brązowy ryż, makaron pełnoziarnisty, płatki zbożowe, otręby, razowe pieczywo), chudym nabiale, rybach, jajkach, chudym mięsie i chudych wędlinach, orzechach, ziarnach, a także całym arsenale różnorodnych warzyw, aromatycznych ziół i owoców.

Zamiast cukru stosujmy niskokaloryczne zamienniki takie jak ksylitol lub stewia. Jeśli jesteśmy miłośnikami słodkości, sami przyrządzajmy dietetyczne desery. Nawet chipsy i inne chrupiące przekąski można zrobić we własnej kuchni przy użyciu niskokalorycznych składników.

Po trzecie, sięgnąć po dobrej jakości preparat wspomagający odchudzanie!

Wbrew pozorom suplementacja to arcyważna kwestia, szczególnie w sytuacji, kiedy chcemy tracić kilogramy w dynamicznym tempie i kiedy mamy trudności z utrzymaniem diety o obniżonej kaloryczności albo zmobilizowaniem się do częstszej aktywności fizycznej. Może to być omawiany Slimetrol lub inny spalacz tłuszczu w wielotorowy sposób wspomagający proces odchudzania.

Czego oczekujemy od tabletek na odchudzanie? 4 cechy, którymi powinien charakteryzować się dobry reduktor tłuszczu

kapsułki na odchudzanie

Tabletki spalające tłuszcz, które same, bez naszego wsparcia, rozprawiają się z nieestetycznymi fałdkami, wałeczkami czy pomarańczową skórką i czynią naszą figurę kwintesencją smukłości, nie istnieją. Opowieści o cudownych specyfikach, które bez żadnej zmiany w diecie i stylu życia samoistnie wypalają w nas tłuszcz, to czysta fikcja. Ale dobra dla nas wiadomość jest taka, że istnieje cały szereg bardzo przydatnych i skutecznych tabletek, które nasilają i przyspieszają spalanie tłuszczu, a także pomagają nam, zarówno mentalnie, jak i fizycznie, przejść przez proces wyszczuplania ciała.

Korzystając z tego rodzaju preparatów, możemy chudnąć dwa, trzy razy szybciej, niż gdybyśmy nie stosowali żadnych wspomagaczy. Jedyne, co musimy zrobić, to wybrać właściwy produkt z szerokiej półki reduktorów tkanki tłuszczowej. Zobaczmy, czym powinien wyróżniać się dobry środek na odchudzanie, aby sprostać specyficznym potrzebom osób z nadwagą i otyłością.

4 cechy idealnego spalacza tłuszczu:

Obecność substancji stymulujących ciało i umysł

Takie substancje jak: kofeina, guarana, acetyl L-karnityna, ekstrakt z zielonej herbaty, tyrozyna itp. są niezwykle przydatne w procesie odchudzania, szczególnie jeśli zamierzamy zbijać kilogramy w sposób aktywny. Stymulują mózg i ciało, wyzwalają w nas chęć do działania, zwalczają zmęczenie, apatyczność i ospałość, zwiększają siłę, wytrzymałość i wydolność treningową, poprawiają koncentrację (łatwiej nam skupić się na ćwiczeniach i przeprowadzić efektywny trening). Dzięki tym właściwościom dużo prościej jest nam wejść w rytm aktywnego odchudzania.

Obecność substancji adaptogennych i nootropowych

Ostatnio coraz częściej adaptogeny i nootropy goszczą w składach tabletek i kapsułek na odchudzanie, i słusznie! To niezwykle pożyteczna grupa składników, dzięki którym możemy znacząco polepszyć naszą kondycję psychiczną, a ta, jak wiadomo, u osób z nadwagą zazwyczaj nie jest najlepsza.

Codzienna męczarnia z kamuflowaniem tuszy, problemy z samoakceptacją, stres i presja, zrezygnowanie, wahania nastroju, nerwowość, zaburzenia depresyjne – wszystkie tego rodzaju negatywne stany mogą zostać zneutralizowane dzięki adaptogenom i nootropom roślinnym, takim jak chociażby ashwagandha, Bacopa monnieri, gotu kola czy różeniec chiński. Regularnie przyjmując suplement wyposażony w którąś z tych substancji, będzie nam łatwiej zwalczyć napięcie i stres, utrzymać dobry nastrój i równowagę wewnętrzną i pozostać w pełni zmotywowanym przez cały cykl odchudzania.

Obecność substancji hamujących apetyt

Nie ma dobrego suplementu na odchudzanie bez komponentów, dzięki którym zaczniemy automatycznie zjadać mniej i lepiej kontrolować dietę. Pamiętajmy, że to w głównej mierze od naszego codziennego jadłospisu będzie zależeć, czy uda nam się zrzucić nadwagę, czy nie, szczególnie jeśli aktywność fizyczna nie gra w naszym życiu pierwszych skrzypiec, a jest jedynie dopełnieniem.

Teoretycznie, żeby aktywnie chudnąć, powinniśmy spożywać około 400-500 kcal mniej, niż wynosi nasze zapotrzebowanie kaloryczne (można je wyliczyć za pomocą kalkulatorów dostępnych w sieci). Chodzi o stworzenie deficytu kalorycznego, aby nasz organizm mógł zacząć czerpać energię z rezerw tłuszczowych.

Tymczasem dużym problemem dla większości osób z nadwagą jest właśnie uzyskanie owego deficytu kalorycznego z takich przyczyn jak: nadmierny apetyt, podjadanie, nieokiełznany nawyk „zajadania” emocji i problemów, słabość do tych najbardziej tuczących pokarmów, gwałtowne wahania poziomu cukru we krwi (powodują one ataki wilczego głodu). Można to zwalczyć dzięki skutecznym blokerom głodu i apetytu i ich regularnej suplementacji.

Obecność substancji nasilających metabolizm, stymulujących przekształcanie tłuszczu w energię i hamujących proces dalszego przyrostu tkanki tłuszczowej

Przyspieszenie metabolizmu i zwiększenie wydatków energetycznych organizmu skutkuje intensywniejszym spalaniem kalorii dostarczanych w pożywieniu oraz częstszym sięganiem przez organizm po zapasowy tłuszcz w celu uzyskania dodatkowego „paliwa”. Bezpośrednim efektem działania substancji nasilających metabolizm jest więc szybsze ulatnianie się kolejnych kilogramów wagi. Cenną właściwością niektórych składników wchodzących w skład spalaczy tłuszczu jest również hamowanie wchłaniania tłuszczów z pożywienia oraz aktywizowanie enzymów odpowiedzialnych za rozpad tkanki tłuszczowej.

Slimetrol – ciekawa kombinacja stymulantów roślinnych i strażników szybkiego metabolizmu

Slimetrol

Slimetrol jest reduktorem tłuszczu skierowanym przede wszystkim do osób aktywnych, o czym świadczy dominująca rola substancji pobudzających w nim zawartych. Miks kofeiny i guarany zapewnia skuteczną redukcję zmęczenia i poprawę wydolności fizycznej. Dzięki tym składnikom łatwiej nam zmobilizować się do działania i przeprowadzić efektywny trening redukcyjny. To jednak nie wszystko, obok stymulantów w Slimetrolu znajdziemy również kombinację substancji dbających o szybki metabolizm i usprawniających rozkład tkanki tłuszczowej.

Slimetrol – skład preparatu

Jakie substancje wchodzą w skład Slimetrolu i w jaki sposób wpływają na redukcję zbędnych kilogramów? Oto główne komponenty i ich sposób działania:

Kofeina

Kofeina to jedna z najpopularniejszych i najczęściej umieszczanych w preparatach dla odchudzających substancji. Za jej szerokim zastosowaniem w suplementach stoją głównie właściwości psychostymulujące. Warto też dodać, że kofeina lekko nasila termogenezę i lipolizę, przyspiesza przemianę materii, pozwala spalać więcej kalorii i pobudza redukcję tkanki tłuszczowej. Na krótki czas tłumi również głód. Wykazuje ponadto właściwości moczopędne, dzięki którym stymuluje oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomaga pozbyć się podskórnej wody przyczyniającej się do powstawania obrzęków ciała i cellulitu wodnego oraz wzrostu wagi.

Kofeina w skuteczny sposób znosi zmęczenie, zarówno czysto fizyczne, jak i umysłowe. Niweluje ospałość, pobudza do działania, daje szybki efekt energetyzujący. Wpływa na podwyższenie wydajności intelektualnej, poprawia koncentrację. Kofeina dobrze sprawdza się także jako pomoc w realizacji planów treningowych – zwiększa zdolności wysiłkowe i wytrzymałościowe, pozwala w skupieniu i bez trudu zrealizować plan ćwiczeń.

Co więcej, kofeina ma również ciekawą zdolność do potęgowania działania innych substancji wyszczuplających, na przykład zielonej herbaty, która, nawiasem mówiąc, jest kolejnym składnikiem Slimetrolu.

Ekstrakt zielonej herbaty

Zielona herbata jest wyposażona w szerokie spektrum przeciwutleniaczy, minerałów i witamin, dzięki którym wykazuje silne działanie prozdrowotne. Zmniejsza ryzyko nowotworów, hamuje procesy starzenia i niszczenia komórek, poprawia samopoczucie, polepsza stan skóry, reguluje ciśnienie, chroni układ krążenia, dodatnio wpływa na stan dziąseł i zębów, pobudza proces oczyszczania organizmu z toksyn.

Zielona herbata ma także sporo właściwości, które przydadzą się nam w procesie odchudzania, mianowicie: usprawnia metabolizm tłuszczów i węglowodanów, hamuje wzrost tkanki tłuszczowej i ułatwia redukcję tej wcześniej zmagazynowanej, poprawia trawienie, dodaje witalności i energii.

Guarana

Guarana to pochodzący z Amazonii krzew, którego nasiona obfitują w specyficzną formę kofeiny zwaną guaraniną, a także antyoksydanty oraz szereg innych substancji bioaktywnych. Z uwagi na bogactwo składników psychostymulujących guarana jest szeroko wykorzystywana w suplementach diety usprawniających pracę mózgu oraz wspomagających odchudzanie. Dużą zaletą guarany jest to, że działa skuteczniej niż kawa (efekt pobudzający jest bardziej długotrwały). Roślina jest też pozbawiona nieprzyjemnych skutków ubocznych, jakie często niesie ze sobą kawa, takich jak: skoki ciśnienia, kołatanie serca, zawroty głowy, zimne poty itp.

Guarana wyróżnia się wieloma dodatnimi działaniami: pozytywnie wpływa na skórę i włosy, poprawia libido, wykazuje właściwości antyrakowe, wspomaga układ sercowo-naczyniowy. Roślina wspiera nasz układ nerwowy, poprawia kondycję psychiczną, polepsza koncentrację i pamięć.

Jeśli chodzi o właściwości wyszczuplające, to z jednej strony dodaje energii, eliminuje zmęczenie, zwiększa wydajność treningową, a z drugiej strony (jako termogenik) oddziałuje na procesy metaboliczne, intensyfikuje spalanie kalorii i stymuluje rozbijanie i zanikanie tkanki tłuszczowej. Co więcej, guarana, podobnie jak kofeina z kawy, redukuje łaknienie oraz przyczynia się do zwiększenia ilości wydalanego moczu, wraz z którym z ciała usuwane są szkodliwe substancje.

Sinetrol

Sinetrol to specjalny kompleks roślinnych ekstraktów, między innymi z owoców cytrusowych takich jak gorzka pomarańcza, zwykła pomarańcza i grejpfrut. Charakteryzuje się takim doborem substancji czynnych, aby jedne potęgowały działanie pozostałych. Taka kombinacja jest zatem silniejszą bronią przeciw dodatkowym kilogramom niż każdy z tych komponentów występujący w pojedynkę.

Sinetrol sprawia, że przemiana materii przyspiesza i nasz organizm zwiększa wydatki kaloryczne. Składnik aktywuje także produkcję enzymów potrzebnych do spalania tłuszczu i stymuluje proces lipolizy, czyli rozpadu tkanki tłuszczowej. Na uwagę zasługuje też działanie normalizujące poziom cukru we krwi i ograniczające apetyt.

Działanie Slimetrolu

Jak już zostało wspomniane, na suplementacji Slimetrolu najbardziej skorzystają osoby aktywne, które oczekują od preparatu, aby dostarczał energii, zwalczał zmęczenie i senność, a jednocześnie zwiększał tempo pozbywania się tkanki tłuszczowej. Niemniej jednak specyfik może także pomóc osobom, które mają kłopot z regularną aktywnością fizyczną. Po takiej porcji substancji pobudzających na pewno łatwiej nam będzie zmobilizować się do treningu.

10 właściwości Slimetrolu w służbie szczupłej figury:

  • nasila lipolizę przyspiesza redukcję zmagazynowanej tkanki tłuszczowej,
  • przyspiesza metabolizm,
  • usprawnia proces trawienia tłuszczów i cukrów,
  • wykazuje właściwości detoksykujące,
  • redukuje obrzęki ciała i cellulit,
  • pomaga regulować poziom glukozy we krwi,
  • hamuje głód,
  • dodaje energii,
  • poprawia wydolność fizyczną,
  • eliminuje zmęczenie psychofizyczne.

Slimetrol – opinie

Slimetrol

Wiele osób stosujących Slimetrol wypowiada się o nim w sposób pozytywny. Pojawiają się komentarze, że preparat sprawnie pobudza ciało i umysł, usuwa zmęczenie i pomaga w realizacji treningów nawet w dniach, kiedy forma fizyczna nie jest na najwyższym poziomie. Według licznych opinii Slimetrol rzeczywiście pozwala szybciej schudnąć, jednak, jak podkreśla wiele osób, wraz z suplementacją niezbędna jest dieta i aktywność fizyczna.

Na forach internetowych i blogach znaleźć można również komentarze, że Slimetrol nieźle spełnia swoje wyszczuplające zadania, jednak czegoś mu brakuje. Niektóre osoby mające doświadczenie z silnymi boosterami energii uważają, że w suplemencie tym jest za mało kofeiny i innych stymulantów i że efekt pobudzenia jest nieco za słaby. Inne uwagi dotyczą niewystarczającego efektu blokowania głodu, mało odczuwalnego efektu poprawy nastroju i wzmocnienia motywacji do odchudzania oraz średniej wydajności (produkt dużo kosztuje, ale na krótko wystarcza). Niemniej mimo tych uwag Slimetrol uznawany jest za udany.

Przeczytaj również recenzję topowego reduktora tłuszczu o silnym działaniu bioaktywnym: Berber Fast

Berber-fast tabletki odchudzające

Możesz także odwiedzić stronę jego producenta, gdzie również znajdziesz wyczerpujące informacje o tym suplemencie diety